آموزشی

آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان مبتدی

آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان مبتدی

ممکن است شما هم برحسب نیاز، ناچار به یادگیری زبان انگلیسی شوید؛ حتی در بزرگسالی. امروزه یادگیری زبان انگلیسی، به یکی از نیازهای اساسی افراد تبدیل شده است و این امر نیازمند شیوه‌ای صحیح برای آموزش انگلیسی به بزرگسالان می‌باشد.

همانطور که می‌دانید زبان انگلیسی پرمخاطب‌ترین زبان در دنیا است. از این زبان برای مکالمه، تجارت و بازرگانی، آموزش و مسافرت و … استفاده می‌شود.

بهترین روش‌های آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان مبتدی

بطور کلی، راه‌های زیادی برای یادگیری یک زبان جدید وجود دارد و شما بر حسب شرایط خود، می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. روش‌های زیر، از بهترین متدهای آموزشی هستند:

1) شرکت در کلاس زبان انگلیسی

 یکی از بهترین راه‌ها برای آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان، شرکت در دوره‌ها و کلاس‌های عمومی است. مزیت این روش نسبت به سایر روش‌ها، این است که شما می‌توانید ارتباط خوبی با مدرس خود داشته باشید. همچنین روند کلاس‌های آموزشی، عموماً منظم‌تر از روش‌های خودآموز است و برای کسانی که نمی‌توانند زمان خود را به خوبی مدیریت کنند، بسیار مناسب‌تر است.
برای یادگیری زبان انگلیسی، بهتر است مسیر درست آموزش از پایه با شرکت در کلاس‌های عمومی زبان آغاز شود؛ زیرا بسیاری از نکات پایه و اساسی در سطوح مبتدی آموزش داده می‌شوند. بنابراین وقتی که این نکات را به خوبی بیاموزید، می‌توانید در سطوح بالاتر نیز، موفق‌ عمل کنید. 

آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان

2) آموزش آنلاین زبان انگلیسی

شاید شما هم جزو افرادی باشید که به دلیل کار و مشغله‌ی زیاد وقتی برای حضور در کلاس زبان را نداشته باشید. در اینجا یکی از ایده‌آل‌ترین روش‌ها برای شما، استفاده از دوره‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی است. در این دوره‌ها، نیازی به مراجعه حضوری به آموزشگاه نیست و کلاس‌ها در بستر آنلاین برگزار می‌شوند.

مزیت‌های آموزش آنلاین:

یکی از مزیت‌های دوره‌های آنلاین این است که زمان کمتری برای آموزش، ترافیک و هزینه‌های رفت و برگشت خواهید کرد. بنابراین هزینه‌های شما  کاهش خواهد یافت.

شاید شما هم جزو افرادی باشید که به دلیل کار و مشغله‌ی زیاد وقتی برای حضور در کلاس زبان را نداشته باشید. در اینجا یکی از ایده‌آل‌ترین روش‌ها برای شما، استفاده از دوره‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی است. در این دوره‌ها، نیازی به مراجعه حضوری به آموزشگاه نیست و کلاس‌ها بصورت غیرحضوری و آنلاین برگزار می‌شوند.

 

برای آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان می‌توانید از این کتاب‌ها استفاده کنید:

+Navigate Intermediate B1

۲۲,۸۰۰ تومان هدیه خرید
قیمت اصلی ۳۸۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۲۸,۰۰۰ تومان است.

کتاب +Navigate Intermediate B1، چهارمین کتاب از مجموعه‌ی شش جلدی Navigate بوده و توسط انتشارات آکسفورد منتشر شده است.کتاب از 21 فصل تشکیل شده است

American English File 1 3rd SB+WB+DVD

۱۶,۰۰۰ تومان هدیه خرید
قیمت اصلی ۳۲۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۶۰,۰۰۰ تومان است.

کتاب American English File 3rd Edition 1 اولین کتاب از مجموعه‌ی شش جلدی American English File بوده و توسط انتشارات آکسفورد منتشر شده است.

American English File 2 3rd SB+WB+DVD

۱۶,۰۰۰ تومان هدیه خرید
قیمت اصلی ۳۲۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۶۰,۰۰۰ تومان است.

کتاب American English File 2 3rd Edition  یکی از پرفروش ترین کتب آموزشی بزرگسالان است. یکی از مزایای این کتاب تمرکز و توجه ویژه به آموزش pronunciation  است.

American English File 3rd 3 SB+WB+DVD

۱۶,۰۰۰ تومان هدیه خرید
قیمت اصلی ۳۲۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۶۰,۰۰۰ تومان است.

کتاب American English File 3rd Edition 3 چهارمین کتاب از مجموعه‌ی شش جلدی American English File بوده و توسط انتشارات آکسفورد منتشر شده است.

American English File 3rd 4 SB+WB+DVD

۲۲,۴۰۰ تومان هدیه خرید
قیمت اصلی ۳۷۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۲۴,۰۰۰ تومان است.

کتاب American English File 3rd Edition 4 پنجمین کتاب از مجموعه‌ی شش جلدی American English File بوده و توسط انتشارات آکسفورد منتشر شده است.

American English File 3rd 5 SB+WB+DVD

۲۲,۲۰۰ تومان هدیه خرید
قیمت اصلی ۳۷۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۲۲,۰۰۰ تومان است.

کتاب American English File 5 3rd Edition ششمین کتاب از مجموعه‌ی شش جلدی American English File بوده و توسط انتشارات آکسفورد منتشر شده است.

American English File 3rd Starter SB+WB+DVD

۱۵,۰۰۰ تومان هدیه خرید
قیمت اصلی ۳۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۵۰,۰۰۰ تومان است.

کتاب American English File 3rd Edition Starter اولین کتاب از مجموعه‌ی شش جلدی American English File بوده و توسط انتشارات آکسفورد منتشر شده است.

American Headway 1 3rd SB+WB

۲۲,۲۰۰ تومان هدیه خرید
قیمت اصلی ۳۷۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۲۲,۰۰۰ تومان است.

کتاب American Headway 1 3rd SB+WB توسط نویسندگان برنده‌ی جایزه جان و لیز سوارز طراحی شده است. این کتاب شامل 12Unit تشکیل شده است

American Headway 2 3rd SB+WB

۲۲,۲۰۰ تومان هدیه خرید
قیمت اصلی ۳۷۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۲۲,۰۰۰ تومان است.

کتاب American Headway 2 3rd SB+WB توسط نویسندگان برنده‌ی جایزه جان و لیز سوارز طراحی شده است. این کتاب از دوازده Unit تشکیل شده است

American Headway 3 3rd SB+WB

۲۲,۲۰۰ تومان هدیه خرید
قیمت اصلی ۳۷۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۲۲,۰۰۰ تومان است.

ویرایش جدید مجموعه پر طرفدار و محبوب American Headway 3 3rd SB+WB از انتشارات  اکسفورد که مجمموعه HEADWAY شامل 12 فصل می باشد

American Headway Starter 3rd SB+WB

۱۹,۸۰۰ تومان هدیه خرید
قیمت اصلی ۳۳۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۹۸,۰۰۰ تومان است.

کتاب American Headway Starter 3rd SB+WB توسط نویسندگان برنده‌ی جایزه جان و لیز سوارز طراحی شده است.که این کتاب شامل 14فصل است.

English File Beginner fourth edition

۱۹,۸۰۰ تومان هدیه خرید
قیمت اصلی ۳۳۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۹۸,۰۰۰ تومان است.

کتابEnglish File Beginner fourth edition امروزه از جمله دوره‌های محبوب زبان‌آموزان علاقمند به یادگیری لهجه بریتیش در سراسر دنیاست.

3) پکیج‌های خودآموز زبان انگلیسی

یکی از بهترین روش‌ها برای آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان، استفاده از پکیج‌های آموزشی است. شما می‌توانید بسته‌های خودآموز زبان انگلیسی را خریداری کنید و با مدیریت مناسب آنرا در منزل خود یاد بگیرید. یکی از مزیت‌های این روش این است که شما می‌توانید هر مدرسی را که دوست داشتید انتخاب کنید. دومین مزیت آن این است که شما برای یادگیری، هیچ محدودیت زمانی ندارید و هرگاه که خواستید می‌توانید آموزش ببینید. فقط به این نکته توجه کنید که باید قبل از شروع، یک آزمون تعیین سطح بدهید تا سطح زبانی‌تان سنجیده شود. اگر هیچ آشنایی قبلی با زبان ندارید، باید از صفر شروع کنید و نیازی به تعیین سطح ندارید. 

توصیه‌های تکمیلی برای آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان:

شما می‌توانید برای نتیجه‌گیری بهتر و سریع‌تر، در کنار این روش‌های آموزشی، متدهای زیر را هم به کار ببرید:

  • فیلم زبان اصلی ببینید

دیدن فیلم زبان اصلی، یکی از تاثیرگذارترین شیوه‌ها برای یادگیری مکالمه‌ی زبان انگلیسی شما است. مخصوصا اگر از تکنیک شدوینگ (shadowing) یعنی تقلید و تکرار دیالوگها با لهجه‌ی صحیح است.

  • کتاب بخوانید

گرامر و ساختارهای زبان و بهمراه آن جمله‌بندی صحیح و درست، نیاز به نوشتن و گفتن مثال‌های متعدد دارد. هرچه بیشتر کتاب بخوانید، نکات بیشتری خواهید آموخت.

  • اخبار انگلیسی را دنبال کنید

 در صورتی که می‌خواهید اصطلاحات به روز و تخصصی یاد بگیرید، به دنبال اخبار تخصصی حوزه‌ی کاری یا تحصیلی خود باشید.

  • آهنگ انگلیسی و پادکست گوش دهید

 درست شنیدن یکی از مهم‌ترین مهارت‌های زبان انگلیسی است، با گوش دادن به موسیقی و پادکست انگلیسی و سپس تمرین و تکرار و استفاده از تکنیک شدوینگ می‌توانید این مهارت مهم را در خود تقویت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید