درباره زبانکده فرامرزی

معرفی راهکارها

کار ما چیست؟

زبانکده فرامرزی یک کارگروه ویژه در خصوص برسی کتب تخصصی زبان است که میتواند به شما کمک کند بهترین کتاب را در هر سطحی که هستید انتخاب کنید.

ما چکونه کتاب ها را انتخاب میکنیم؟

بهرمندی از بهترین استاید زبان ما را بر آن داشت که از مشاوره ایشان استفاده کنیم و کتاب ها را با مطالعه قبلی و انرژی که برای تحلیل محتوای کتاب داریم به دست شما برسانیم.

درباره زبانکده فرامرزی
دغدغه های ما چه بود؟

زبانکده فرامرزی

در بسیاری از مراجعات حضوری و تلفنی متوجه شدم بسیاری از دانشجویان حوزه فراگیری زبان نمیدانند چه کتابی باید تهیه کنند و این آرام به دغدغه ای تبدیل شد که روزانه بیش از 20 نفر مراجعه و یا تماس داشته باشیم که از این مشکل رنج می بردند.

وقتی متوجه شدم این دسته از افراد درباره ما چیزی نمیدانند. از این رو دست به کار شدم و کارگروهی تخصصی تشکیل دادم که به سادگی شما را به آنچه نیاز دارید نزدیکتر کنیم.

این وب سایت پس از مطالعه و تحقیق زیاد تشکیل شد و هنوز هم میدانیم شما به مشاوره های یک استاد نیازمندید تا بتوانید بهترین کتاب و سریعترین مسیر را برای یادگیری زبان طی کنید

ما به صورت شبانه روزی هستیم تا این نیاز شما را به صورت رایگان مرتفع سازیم.

امیر فرامرزی / مدیرعامل

پیشنهاد ویژه زبانکده فرامرزی در خصوص اساتید محترم

در صورتی که شما جزو اساتید مدرس زبان های خارجی هستید کافیست درخواست خود را مبنی بر “من مدرس زبان هستم” همراه با رزومه (تجربی، آموزشی و یا شغلی) برای ما  ایمیل کنید. پس از برسی های لازم و در صورتی که از امتیازهای مدرسین استاندارد برخوردار باشید رزومه شما در بخش معرفی اساتید قرار داده خواهد شد.

توجه داشته باشید تمامی ایمیل ها برسی خواهد شد ولی ارسال درخواست لزوما مبنی بر قرارگیری شما در لیست اساتید نخواهد بود.

معرفی زبانکده فرامرزی

تیم ویژه ما

را بیشتر بشناسید.

طراحان سیستم

طراحان سیستم

مشاور و طراح سایت
درباره زبانکده فرامرزی

امیر فرامرزی

مدیرعامل
تاسیس @1382

همراهان همیشگی زبانکده فرامرزی

20
سال فعالیت مستمر
2000
معرفی کتاب
1989
تعداد کتاب موجود
58
استاد برتر
21
موسسه آموزش زبان
7500
مشتری راضی