"*" indicates required fields

مرحله 1 از 3

اطلاعات شخصی

مشخصات فردی*
ایمیل*
منطقه محل سکونت*
این بخش صرفا برای هماهنگی مدرس با آموزشگاه ها و یا زبان آموزان خصوصی، جهت معرفی می باشد.

شفاف سازی

زبانکده فرامرزی در نظر دارد، به جز کلیه زبان آموزان عزیز به شما مدرسین و اساتید محترم کلیه زبان ها که سال های بسیاری وقت خود را صرف فراگیری زبان تخصصی کرده اید، کمک کنیم با ارسال رزومه برای ما تا به درآمدی عالی برسید.

ما در بخش ارسال رزومه اساتید زبان شما را، به بهترین آموزشگاه ها و یا دانشجویان متقاضی دوره خصوصی معرفی خواهیم کرد.

در نظر داشته باشید این بخش هیچ تعهدی برای شما نخواهد داشت که حتما و لزوما کتاب های مورد نیاز زبان آموزان را از ما تهیه کنید.

به شما آرامش را هدیه خواهیم داد که شما نیز در مسیر درست گام بردارید.

ضمنا خاطر نشان می گردد معرفی اساتید به صورت رایگان بوده و زبانکده فرامرزی در طول این مسیر هیچ هزینه ای تحت عنوان کمیسیون و یا هر عنوان دیگری دریافت نخواهد کرد.

شما نیز میتوانید در صورتی که کتابی مد نظر دارید را از ما تهیه کنید (اختیاری)؛ همچنین در صورتی که کتابی نیاز دارید که تهیه آن برای شما دشوار است به ما بسپارید.

برای استفاده از این بخش در صفحه تماس با ما فرم پیشنهادات را پر کنید.

ما نیز تمام تلاش خود را خواهیم کرد که این کتاب را در صورت توجیه مالی منتشر و یا از انتشاراتی مد نظر شما تهیه کنیم، بدیهی است این بخش به صورت سه طرف برد خواهد بود ( شاگرد، استاد، زبانکده فرامرزی).

ما را در این امر خدا پسندانه یاری کنید و از دوستان خود دعوت کنید به خانواده بزرگ زبانکده فرامرزی بپیوندند.

نکته آخر:

  • در صورت تهیه کتاب از زبانکده فرامرزی کد تخفیف اختصاصی برای شما لحاظ خواهد شد و این کد صرفا جهت استفاده شما خواهد بود و برای سایر کاربران کارایی نخواهد داشت.
  • تخفیف ویژه جهت زبان آموزانی که شما اساتید محترم به ما معرفی میکنید هم در نظر داریم و  شما نیز کمیسیونی دریافت خواهید کرد.

ارسال رزومه اساتید زبان یک هدف سه وجهی دارد به دور از هر گونه نگاه تجاری(:

امیر فرامرزی/ مدیر عامل موسسه زبانکده فرامرزی